← Search Properties

Property Price Register

9 Newpark Lawn, Chapel Road, Kinsealey

DublinNew Build

Sale Price

€490,000

inc. 13.5% VAT

Date of Sale

13 November 2022

New build recorded ex-VAT — price shown includes 13.5% VAT (ex-VAT: €431,718)

Loading map…

OpenStreetMap

Sale Details

Sale Price€490,000
Price ex-VAT€431,718
Date of Sale13 November 2022
CountyDublin