← Search Properties

Property Price Register

7 Cuil Duin Avenue, Cuil Duin, Citywest

DublinNew Build

Sale Price

€359,999

inc. 13.5% VAT

Date of Sale

19 March 2020

New build recorded ex-VAT — price shown includes 13.5% VAT (ex-VAT: €317,180)

Loading map…

OpenStreetMap

Sale Details

Sale Price€359,999
Price ex-VAT€317,180
Date of Sale19 March 2020
CountyDublin