← Search Properties

Property Price Register

41 Ballycullen Green, Old Court Road, Ballycullen

DublinNew Build

Sale Price

€489,639

inc. 13.5% VAT

Date of Sale

26 February 2020

New build recorded ex-VAT — price shown includes 13.5% VAT (ex-VAT: €431,400)

Loading map…

OpenStreetMap

Sale Details

Sale Price€489,639
Price ex-VAT€431,400
Date of Sale26 February 2020
CountyDublin