← Search Properties

Property Price Register

19 Rokeby Park, Lucan

DublinNew Build

Sale Price

€792,003

inc. 13.5% VAT

Date of Sale

9 March 2020

New build recorded ex-VAT — price shown includes 13.5% VAT (ex-VAT: €697,800)

Loading map…

OpenStreetMap

Sale Details

Sale Price€792,003
Price ex-VAT€697,800
Date of Sale9 March 2020
CountyDublin