← Search Properties

Property Price Register

16 The Avenue, Raven's Mill, Church Road

DublinNew Build

Sale Price

€424,944

inc. 13.5% VAT

Date of Sale

11 November 2022

New build recorded ex-VAT — price shown includes 13.5% VAT (ex-VAT: €374,400)

Loading map…

OpenStreetMap

Sale Details

Sale Price€424,944
Price ex-VAT€374,400
Date of Sale11 November 2022
CountyDublin