← Search Properties

Property Price Register

159 Apartments At Block 33, One Three North, Marrsfield Avenue

DublinNew Build

Sale Price

€59,149,213

inc. 13.5% VAT

Date of Sale

16 March 2020

New build recorded ex-VAT — price shown includes 13.5% VAT (ex-VAT: €52,113,844)

Loading map…

OpenStreetMap

Sale Details

Sale Price€59,149,213
Price ex-VAT€52,113,844
Date of Sale16 March 2020
CountyDublin